Basket
Pusty koszyk

Jak skutecznie zapakować i wysłać ubrania w kopercie foliowej?

Autorem jest Gabriela dnia 6. 8. 2018

Moda nigdy niebyła bardziej dostępna niż teraz. Podoba Ci się sukienka, którą sprzedaje młoda blogerka w Tokio? Za dwa dni możesz ją mieć u siebie. Świat sklepów online oferuje szeroki wybór, komfortowe zakupy i szybką wysyłkę do całego świata. Coraz większa ilość e-sklepów, również tych oferujących ubrania, jest naturalną reakcją na możliwości sprzedaży przez internet.

Koperta foliowa 350x450mm i koszulka w rozmiarze L.

Jeśli sprowadzasz z USA koszulkę dla siostry z autografem Kanyego Westa chcesz, żeby dotarła cała w porządku. To samo dotyczy właścicieli sklepów internetowych z odzieżą. Doręczenie ubrania bez żadnej skazy spowodowanej wysyłką to podstawowy warunek zakupów odzieży online. Wiesz w czym najlepiej wysyłać ubrania czy inne tekstylia? Odpowiedzią jest foliopak.


Czym jest koperta foliowa?

Koperta foliowa jest nieprzezroczysta i bardzo odporna na uszkodzenia zewnętrzne. Złożone tekstylia wkłada się do koperty i szczelnie zamyka paskiem samoprzylepnym. Ubranie jest w ten sposób chronione przed złymi zapachami, wilgotnością i kurzem. Dzięki odpowiedniej powierzchni koperty można na nią bez problemu nakleić etykietę przewozową albo ozdobić ją firmowym paskiem reklamowym.

W przeciwieństwie do innych kopert, wielkim plusem koperty foliowej jest jej cena. Inne opakowania, które mają taką samą jakość jak koperty foliowe, są najczęściej złożone minimalnie z dwóch warstw. Jest to bardziej kosztowne i bardziej kłopotliwe w pakowaniu.

Dzięki dobremu stosunkowi ceny do jakości, koperta foliowa jest najlepszym typem opakowania do tego typu produktów.

Najbardziej popularne opakowanie najwyższej jakości do wysyłki tekstyliów.

Wielkość ma znaczenie

Opakowania rządzą się takimi samymi prawami jak moda – zły rozmiar może wszystko popsuć. Dlatego też opakowanie wybiera się w ten sposób, aby w kopercie nie zostało zbyt dużo wolnego miejsca. Jeśli koperta jest większa niż myśleliśmy wystarczy ją złożyć i zakleić taśmą.

Nie wszystko się zmieściło?

W kopercie foliowej prawdopodobnie nie da rady wysłać kurtki zimowej. Nawet do największej z kopert łatwo jej tam nie włożymy. Większość osób kurtki wysyła w torebkach. Te jednak nie są tak odporne i bardzo łatwo się dziurawią. W tym wypadku kurtki zapakowane do torebki polecamy włożyć do cienkiego pudełka.

W kopercie foliowej nie wysyła się ceramiki, smartfonów czy innych delikatnych lub ostrych przedmiotów. Aby zabezpieczyć drogocenny przedmiot przed uszkodzeniem należy go zapakować do koperty bąbelkowej albo innego materiału.

Koperta foliowa z uchem i klasyczna koperta foliowa.


 

 

Produkty wspomiane w artykułe

Doradzimy Ci

Na Twoje zapytania w godzinach pracy odpowiemy w ciągu 2 godzin. Z opakowaniami posiadamy 10 letnie doświadczenia i podzielimy się nimi z Tobą na blogu.

Gwarancja zadowolenia

Jeżeli nie będziesz zadowolony z towaru, sami go odbierzemy i zwrócimy Ci pełną cenę.

Rabat przy każdym zamówieniu

Za każde wydane 15zł oferujemy rabat 0,1% aż do wysokości 10%
Copyright © 2020 SECUPACK, s.r.o
Linia obsługi klienta: +48 334 454 612, info@top-opakowania.pl