Basket
Pusty koszyk

Kartony z nadrukiem, albo jak tanio stworzyć dobrą reklamę.

Autorem jest Petr dnia 30. 10. 2017

Najczęściej używanym materiałem opakowaniowym są pudełka kartonowe. To głównie dzięki temu, że są dobrze dostępne, praktyczne, niezawodne oraz w dobrej cenie.


5- warstwowa skrzynka kartonowa jest przykładem odporności i praktyczności. Zawsze można ją rozłożyć i złożyć ponownie w razie potrzeby.


Karton nie musi slużyć tylko jako opakowanie. Tak samo jak z taśmami klejącymi, za pomocą kartonów można komunikować z klientem i zwiększyć branding.


Przykład jak może wyglądać kreatywne podejście do kartonów.


Od Ciebie zależy czy na pudełku będzie tylko logo firmy czy może coś więcej. Za pomocą nadruku można przekazać klientom znacznie więcej informacji. Na przykład dobrze przygotowany projekt parametrów technicznych RTV na pudełku będzie praktyczną ozdobą.


Wysyłasz produkt, który potrzeba złożyć? Wydrukuj instrukcję na pudełku.


Czy nadruk na kartonie jest drogi?

Całkowity koszt nadruku na kartonie zależy od wielu czynników. Rozmiar, typ kartonu, wielość, ilość nadruków, ilość kolorów oraz oczywiście ilość kartonów.

Gdybyśmy chcieli wyprodukować trójwarstwowy karton o rozmiarach 300x200x200 z jednokolorowym nadrukiem w rozmiarze 200x100 w ilości 750 sztuk, wtedy cena za jeden karton wyniesie 0,16zł.


Piwny kartonik dla naszego klienta.

W lewym rogu na naszym ringu stoi zamówienie na 750 sztuk kartonu w wymiarach 300x200x200 bez nadruku. To oczywiście ten zawodnik w brązowych szortach bez nadruku. Taka ilość tego materiału opakowaniowego kosztuje około 1,1zł za sztukę, a umożliwia jedynie podstawowe możliwości opakowania. Naprzeciwko, w prawym rogu, stoi drugi zawodnik. Zawodnik, który przyciąga uwagę nie tylko swoimi zdolnościami jako uniwersalne opakowanie, ale również zaciekawia klientów wyglądem. A to wielki plus. Zwłaszcza że za takie benefity dopłata wynosi zaledwie 0,5-0,6zł więcej za sztukę.


Różnicę pomiędzy dwoma produktami widać gołym okiem. A ewidentnie nie chodzi tu o rozmiar.


A wszyscy doskonale wiemy jak działa na człowieka wizualna strona produktu. Zwaszcza, kiedy przyciąga oko.

Jeśli już wyobrażasz sobie projekt kartonu z idealnym nadrukiem dla Twoich produktów skontaktuj się z nami, a my pomożemy ten projekt zrealizować.

Produkty wspomiane w artykułe

Doradzimy Ci

Na Twoje zapytania w godzinach pracy odpowiemy w ciągu 2 godzin. Z opakowaniami posiadamy 10 letnie doświadczenia i podzielimy się nimi z Tobą na blogu.

Gwarancja zadowolenia

Jeżeli nie będziesz zadowolony z towaru, sami go odbierzemy i zwrócimy Ci pełną cenę.

Rabat przy każdym zamówieniu

Za każde wydane 15zł oferujemy rabat 0,1% aż do wysokości 10%
Copyright © 2020 SECUPACK, s.r.o
Linia obsługi klienta: +48 334 454 612, info@top-opakowania.pl