Rozcestník

Pusty koszyk
 

5 pomysłów na taśmę klejącą z własnym nadrukiem, które wpłyną pozytywnie na Twoją markę

Autorem jest Sonia dnia 31. 8. 2021

Planujesz zamówić taśmę klejącą z własnym nadrukiem, ale brakuje Ci pomysłów? Na paru przykładach pokażemy, że taśmy klejące z nadrukiem mogą działać jako pomocnik w marketingu.

Lepicí páska s potiskem

Wiesz, że na takiej taśmie możesz dać znać klientowi o aktualnej promocji, firmowej rocznicy albo życzyć wesołych Świąt? 

Wysłać zapytanie i zlecić produkcję taśmy z własnym nadrukiem to bułka z masłem. Potrzebna jest tylko jedna rzecz, własny projekt.

Propaguj swoją markę za pomocą taśmy klejącej

Jeśli Twoim głównym celem to widoczność Twojej marki, to najlepszym rozwiązaniem jest taśma klejąca z firmowym logo.

Do projektu poza logo można zakomponować również ważne rzeczy dla firmy, takie jak rocznice czy slogan. Taka taśma klejąca przyda się w ciągu całego roku. 

Lepicí pásky s logem firmy
Czasami wystarczy nadrukować na taśmę wyłącznie logo firmy. A czasami warto dodać krótki tekst i dane kontaktowe. Źródło: packagingindore.com

Lepicí páska s logem
Jeden z przykładów jak wykorzystać przestrzeń na taśmie klejącej. Poza logo firmy można dodać parę obrazków pokazujących profil firmy.


Za pomocą taśmy możesz przekazać klientowi właściwie cokolwiek

Klientom, którym zamówienia wysyłamy regularnie, nie musimy przekazywać tych samych informacji cały czas.

Miejsca na przekaz na taśmie jest dużo, więc czemu go nie wykorzystać do celów marketingowych?

Poniżej przekazujemy parę rad jakie informacje warto umieścić na taśmie:

  • krótki (osobisty) przekaz (życzenia urodzinowe, „zapakowano z miłością”, podziękowania…)
  • reklama promocji ograniczonej czasowo
  • taśmy ostrzegawcze z dowolnym tekstem
  • informacja o podejściu eco-friendly

Lepicí páska s potiskem, vzkaz pro zákazníka
Wybierz motywujący cytat albo tekst, który spodoba się Twoim klientom. Źródło: Etsy.com

výstražné lepicí pásky fragile
Wysyłasz szklanki na wino i nie chcesz, żeby odbiorca dostał kawałki szkła „na szczęście”? – przyklej na karton taśmę klejącą z nadrukiem „ostrożnie / fragile” bezpośrednio z naszego asortymentu.

ekologický potisk lepicí pásky
Pokaż klientom za pomocą taśmy, że serduszko Twojej firmy stuka w rytmie eko i że zależy Ci na środowisku naturalnym. Źródło: pinterest.com

 

Zapewnij klientom pozytywne doświadczenie z rozpakowywania

Umożliwienie klientowi radowanie się z paczki, jeszcze zanim zobaczy jej zawartość, to dobry marketing. Stylowe opakowanie pomoże zwiększyć u klienta zaufanie i na pewno lepiej zapamięta Twoją markę.

Kraftové lepicí pásky s potiskem
Papierowa taśma klejąca z nadrukiem może być bardzo pomysłowa nawet, jeśli będzie czarnobiała. Jednokolorowy nadruk jest też tańszy. Źródło: Papergeek.co

Nadruki mogą być również z kolorowymi motywami, które zwrócą uwagę na pierwszy rzut oka. Na przykład do projektu można dodać element, który idealnie opisze profil Twojej firmy.

Lepicí pásky s barevným potiskem
Źródło: Papergeek.co

Jeśli masz w asortymencie parę linii produktów i chcesz je od siebie odróżnić, to taśma klejąca jest świetnym alternatywnym rozwiązaniem do nadruku bezpośrednio na kartonie.

A do tego to rozwiązanie ma wielką zaletę – oszczędza pieniądze związane z nadrukiem na kartonie.

samolepicí etikety na krabicích
Źródło: Elonar-pasitoapastio

Spersonalizowany nadruk nie musi być wyłącznie na taśmach. Można nadrukować na zamówienia również bezpośrednio na kartonach. Inspiracje znajdziesz w naszym artykule 5 trendów jak zaprojektować pudełka na zamówienie

Do oklejania taśmą świetnie nadają się okraje pudełka. Taśma klejąca, którą zakleisz brzegi pudełka, daje klientowi uczucie, że zależy Ci na szczegółach i na zadowoleniu klienta. Pełni również funkcję ochronną – opakowanie jest bardziej kompaktowe.

Lepicí páska na okraji krabice
Jednym z trendów to umieszczenie sloganu na brzegi pudełka. Do tego wystarczy pudełko na prezenty i swój projekt taśmy klejącej. Źródło: StickerForYou.com


Taśma klejąca zamiast nadruku pudełka

Chcesz oszczędzić na nadruku pudełka? Rozwiązanie jest proste. Napisz do nas zapytanie na przezroczystą taśmę klejącą z dowolnym nadrukiem.

Efekt wizualnie jest dość podobny do tego, jaki można otrzymać nadrukowując karton, ale koszty są niższe.

Průhledná lepicí páska
Przezroczysta taśma klejąca z białym nadrukiem – oszczędne i eleganckie rozwiązanie. Źródło: lumi.com

Uwaga! Chociaż przezroczysta taśma klejąca ma swoje zalety, to jednak nie zakryje widocznych niedoskonałości powstałych przy pakowaniu. Także żeby opakowanie wyglądało naprawdę dobrze, taśmę trzeba zakleić tak, aby logo i tekst się nie zakryły wzajemnie.

Jeśli już teraz wiesz, że przy pakowaniu nie będziesz mieć na to czasu, albo nie lubisz babrać się w szczególikach, warto sprawdzić inne możliwości i inne nadruki na taśmie klejącej.

Průhledná lepicí páska
W tym przypadku widać, jak dziura w opakowaniu przypadkowo dzieli logo na dwie części oraz je przekreśla. Jeśli opakowanie Ci to umożliwia, proponujemy używać taśmy na innych miejscach, niż łączenia kartonu.

 

Za pomocą taśmy możesz życzyć Wesołych Świąt

Spraw radość swoim klientom na przykład w ten sposób, że w sezonie świątecznym złożysz im życzenia i podziękujesz za współpracę w kończącym się roku. 

Możesz do tego zakomponować świąteczny motyw.

vánoční lepicí páska červená
Złóż życzenia świąteczne stylowo. Wystarczy wybrać świąteczne kolory i motywy i zakleić odpowiednio paczkę. Źródło: Homedit.com

Możesz to zrobić taśmą z motywem i życzeniami, ewentualnie z grafiką i logo Twojej firmy. Jedynym ograniczeniem to fantazja.

vánoční lepicí páska na zakázku
W ten sposób życzyliśmy naszym klientom wesołych Świąt rok temu.

 

Czujesz się pobudzony do kreatywnego myślenia?

Na paru przykładach pokazaliśmy jaki potencjał mają wyprodukowane na zamówienie taśmy klejące i jak dobrze mogą wyglądać.

Teraz pora na Ciebie – wyślij do nas zapytanie ofertowe a my pomożemy w realizacji Twoich wyjątkowych pomysłów, które wyniosą Twoją markę na wyższy poziom.

Produkty wspomiane w artykułe