Basket
Pusty koszyk

Opakowanie, które chwyci klienta za serce [+ INSTRUKCJA]

Autorem jest Míša dnia 6. 5. 2020

Jakie wrażenie wywarły na Tobie te paczki?

Zážitek z rozbalování

Prezentacja jest ważna. Jeśli zajmujesz się pracą w dziedzinie e-shopów z modą, drogerią albo rękodziełem to na pewno czujesz potrzebę, aby pakować ładnie.

Ma to sens – jeśli szczegóły są dla Ciebie ważne, to w ten sposób pokazujesz klientowi, że on również jest dla Ciebie ważny.

Dodatkowo paczkom na zdjęciu elegancji dodają pudełka fasonowe w kombinacji z bibułą gładką i naklejką. Widać, że ktoś to wszystko dokładnie zaplanował.

Zanim jednak zaczniesz planować swoje pudełka i naklejki chcielibyśmy zwrócić uwagę na jedną rzecz – nie goń bezmyślnie za doskonałością! 

Zrobienie i zapakowanie takiej paczki trwa. A czas to pieniądze.

Twoje pieniądze.

Dlatego nie zaczynaj od razu od kolorowego pudełka z bibułą gładką z nadrukiem i naklejką z lakierem UV.

Zacznij powoli – wystarczy bibuła gładka bez nadruku i naklejka wydrukowana w domowej drukarce. Nawet to wystarczy, żeby wyjść poza grono zwykłych e-shopów. W ten sposób klient zapamięta Twój sklep a dzięki temu kupi ponownie lub chociaż napisze recenzję w internecie.

Jak używać bibułę gładką przy pakowaniu ubrań

1. Bibuła gładka włóż do pudełka tak, żeby wystawał tylko na bocznych ścianach. Papier będzie trzeba przełożyć (często wielokrotnie).

Balení do hedvábného papíru
 

2. Ubranie złóż tak, żeby wypełniło całą przestrzeń pudełka. Rozmiar pudełka jest ważny- jeśli jest zbyt duże ubranie będzie latać po nim i będzie dostarczone pogięte.

Balení oblečení do krabice s růžovým hedvábným papírem
 

3. Przełóż wystającą część papieru przez ubranie.

Balení oblečení do krabice
 

4. Drugi koniec papieru przełóż jeszcze raz. Koniec będzie wyglądał gładko + łatwo można korygować miejsce zgięcia, aby znalazło się dokładnie w środku pudełka.

Balení do hedvábného papíru
 

5. Przymocuj zgięcie naklejką.

Lepení samolepky na růžový hedvábný papír
 

6. Gotowe.

Poštovní krabice a růžový hedvábný papír

W ten sposób pokazaliśmy, że czasami sama bibuła gładka wystarczy, aby zwykłe opakowanie wzniosło się na luksusowy poziom. Podziękowanie lub próbka – to kolejne pomysły jak przekonać klienta do ponownego skorzystania z Twojego e-shopu.

Produkty wspomiane w artykułe

Doradzimy Ci

Na Twoje zapytania w godzinach pracy odpowiemy w ciągu 2 godzin. Z opakowaniami posiadamy 10 letnie doświadczenia i podzielimy się nimi z Tobą na blogu.

Gwarancja zadowolenia

Jeżeli nie będziesz zadowolony z towaru, sami go odbierzemy i zwrócimy Ci pełną cenę.

Rabat przy każdym zamówieniu

Za każde wydane 15zł oferujemy rabat 0,1% aż do wysokości 10%
Copyright © 2020 SECUPACK, s.r.o
Linia obsługi klienta: +48 334 454 612, info@top-opakowania.pl