28. 10. mamy z powodu technicznych ZAMKNIĘTE. Twoje zamówienia będą realizowane w piątek 29. 10. Dziękujemy za zrozumienie.

Rozcestník

W naszym sklepie internetowym możesz teraz zamówić flo-pak w 250 litrowym opakowaniu.

Autorem jest Petr dnia 13. 9. 2016

Poszerzyliśmy ofertę handlową o mniejszy wariant opakowania flo-pak, żebyś mógł dopasować wielkość tego materiału wypełniającego do swoich potrzeb. Niniejszy produkt ekologiczny jest szeroko stosowany ze względu na swoją lekkość. Ponadto nie zostawia żadnych śladów i jest bezkurzowy.  

500 l to za dużo ? Rozwiązaniem jest flo-pak 250 l. 

Dużą zaletą flo-paku jest uniwersalne zastosowanie. Bez względu na to, czy materiał opakowaniowy to pudełko kartonowe czy koperta foliowa, skutecznie ochroni Twój towar nawet w przypadku bardzo nieostrożnego obchodzenia się podczas transportu. Kształtki flo-pak są wyprodukowane z naturalnie rozkładającego się styropianu, a w 99 % składają się z powietrza.

Nowość w sklepie internetowym flo-pak 250 l.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twój towar bez uszkodzeń dotrze do celu, zadbaj o opakowania odpowiedniej jakości. I właśnie tę jakość można podwyższyć również dzięki wykorzystaniu materiału wypełniającego jakim jest flo-pak. Sami wykorzystujemy ten materiał wypełniający, dlatego możemy go polecić również Tobie.

Produkty wspomiane w artykułe

Doradzimy Ci

Na Twoje zapytania w godzinach pracy odpowiemy w ciągu 2 godzin. Z opakowaniami posiadamy 10 letnie doświadczenia i podzielimy się nimi z Tobą na blogu.
Przeczytaj nasze rady

Gwarancja zadowolenia

Jeżeli nie będziesz zadowolony z towaru, sami go odbierzemy i zwrócimy Ci pełną cenę.

Rabat przy każdym zamówieniu

Za każde wydane 15zł oferujemy rabat 0,1% aż do wysokości 10%