Rozcestník

Nowo oferujemy pudła archiwizacyjne

Autorem jest Petr dnia 23. 11. 2016

Pudełko archiwizacyjne

Szukasz wizytówki dłużej niż 2 minuty? Często powtarzasz zdanie “Teraz to przecież tutaj miałem!” Zawsze jak szukasz ważny dokument, znajdziesz inny niezbędny dokument, który szukałeś w zeszłym tygodniu? Wyobraź sobie Twoje biurko czyste, dokumenty posprzątane i wizytówki umieszczone w wizytowniku.


Zintegrowana przykrywa, wygodne uchwyty na ręce, miejsce do opisu. Myśleliśmy o wszystkim.

Niektóre akcesoria biurowe na co dzień używane (długopisy, nożyce itd.) trzeba sprzątać każdego dnia, na to nic nie poradzimy. I potem są dokumenty i papiery, które nie są często używane albo jest ważna ich archiwizacja. Wtedy są najlepszym rozwiązaniem pudła archiwizacyjne, które pomogą z przechowywaniem segregatorów i z segregacją jednorazową.


Nawet wtedy jak jest pudełko pełne dokumentów, jest manipulacja komfortowa dzięki uchwytom.

Umieszczenie segregatorów w pudełkach archiwizacyjnych ma swoje zalety. Zintegrowana przykrywa chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Pudło archiwizacyjne jest praktycznym rozwiązaniem w zakresie długookresowego przechowywania dokumentów, do środka się zmieści nawet sześć segregatorów.


Składanie pudełek archiwizacyjnych według takiej instrukcji to żaden problem.

Składanie pudełek archiwizacyjnych jest tak proste, jak ich stosowanie i to dzięki instrukcji na dolnej części. Są zaprojektowane w taki sposób, że nie ma potrzeby stosowania kleju. Nie jest to tylko o przechowywaniu dokumentów, ale z własnego doświadczenia możemy polecić również inne zalety tych pudełek. Bardzo nam ułatwili przenoszenie firmy.

Produkty wspomiane w artykułe

Doradzimy Ci

Na Twoje zapytania w godzinach pracy odpowiemy w ciągu 2 godzin. Z opakowaniami posiadamy 10 letnie doświadczenia i podzielimy się nimi z Tobą na blogu.
Przeczytaj nasze rady

Gwarancja zadowolenia

Jeżeli nie będziesz zadowolony z towaru, sami go odbierzemy i zwrócimy Ci pełną cenę.

Rabat przy każdym zamówieniu

Za każde wydane 15zł oferujemy rabat 0,1% aż do wysokości 10%