Pusty koszyk

Nowo oferujemy pudła archiwizacyjne i kartony owocowo-warzywne

Autorem jest Petr dnia 23. 11. 2016

Pudełko archiwizacyjne z tektury falistej

Szukasz wizytówki dłużej niż dwie minuty? Często powtarzasz zdanie “ Teraz to przecież tutaj miałem!” Zawsze jak szukasz ważny dokument, znajdziesz inny niezbędny dokument, który szukałeś w zeszłym tygodniu? Wyobraź sobie Twoje biurko czyste, dokumenty posprzątane i wizytówki umieszczone w wizytowniku.Zintegrowana przykrywa, wygodne uchwyty na ręce, miejsce do opisu. Myśleliśmy o wszystkim.


Niektóre akcesoria biurowe na co dzień używane (długopisy, nożyce itd.) trzeba sprzątać każdego dnia, na to nic nie poradzimy. I potem są dokumenty i papiery, które nie są często używane albo jest ważna ich archiwizacja. Wtedy są najlepszym rozwiązaniem pudła archiwizacyjne, które pomogą z przechowywaniem segregatorów i z segregacją jednorazową.


Nawet wtedy jak jest pudełko pełne dokumentów, jest manipulacja komfortowa dzięki uchwytom.


Umieszczenie segregatorów w pudełkach archiwizacyjnych ma swoje zalety. Zintegrowana przykrywa chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Pudło archiwizacyjne jest praktycznym rozwiązaniem w zakresie długookresowego przechowywania dokumentów, do środka się zmieści nawet sześć segregatorów.


Składanie pudełek archiwizacyjnych według takiej instrukcji to żaden problem.


Składanie pudełek archiwizacyjnych jest tak proste, jak ich stosowanie i to dzięki instrukcji na dolnej części. Są zaprojektowane w taki sposób, że nie ma potrzeby stosowania kleju. Nie jest to tylko o przechowywaniu dokumentów, ale z własnego doświadczenia możemy polecić również inne zalety tych pudełek. Bardzo nam ułatwili przenoszenie firmy.


Pudełka owocowo-warzywne

Są dla ciebie skrzynki plastikowe zbyt drogie? Nie masz dużo miejsca do ich przechowywania? Spróbuj skrzynki kartonowe. One się jednakowo nadają do przechowywania i transportu różnych przedmiotów tak samo, jak skrzynki plastikowe. Jeżeli pudełko już nie jest potrzebne, wystarczy go rozłożyć.


Pudełko owocowo-warzywne służy  do transportu ceramiki, słoików lub jabłuszek.


Proste składanie i obsługa są zalety następnego naszego produktu. Karton owocowo-warzywny jest najczęściej używany do przechowywania i transportu owoców i warzyw. Pudełka są wyprodukowane z mocne i wytrzymałe tektury pięciowarstwowej. Dla wygodnego przenoszenia są na pudełkach umieszczone wycięcia dla rąk.


Owoce nie należy gromadzić, powinno być ładnie rozłożone. W stosy trzeba umieszczać tylko pudełka owocowo-warzywne!


Kartony owocowo-warzywne się bardzo dobrze układają w stosy, oszczędzając w ten sposób miejsce podczas przechowywania. Jeżeli karton już nie jest potrzebny, wystarczy go ponownie rozłożyć i poczekać do następnego przewozu warzyw czy tekstyliów, wyrobów ze skóry oraz ceramiki.


Podgląd na 5warswą tekturę falistą, z której jest skrzynka wyprodukowana.

 
 

Produkty wspomiane w artykułe

Doradzimy Ci

Na Twoje zapytania w godzinach pracy odpowiemy w ciągu 2 godzin. Z opakowaniami posiadamy 10 letnie doświadczenia i podzielimy się nimi z Tobą na blogu.

Gwarancja zadowolenia

Jeżeli nie będziesz zadowolony z towaru, sami go odbierzemy i zwrócimy Ci pełną cenę.

Rabat przy każdym zamówieniu

Za każde wydane 15zł oferujemy rabat 0,1% aż do wysokości 10%
Copyright © 2019 SECUPACK, s.r.o
Linia obsługi klienta: +48 334 454 612, info@top-opakowania.pl